Боярський будинок дитини, поїздка 9/07/15

Сьогодни був дуууже насичений день. Провідали – пообіймали – потискали-погуляли – купили ліки 10-ти нашим комашкам.
Ледь додому добралася о пів на дев’яту вечора. Доки пам’ятаю, спробую розказати все по черзі ))

ВІДМОВНІ ДІТИ В ОХМАТДИТІ

1) Вікторія Н. Віку сьогодні оперували. З самого ранку @Наталья Гращенкова збігала за шунтом до операції та перед Бояркою заскочили в Охматдит занести його та інші матеріали. Батьки днями з’явилися та написали відмову від донечки. Тож у Віки вже є перший документ. І я завтра вже маю змогу викласти медичну справку дитини на сайті.
2) Макс. З Боярського дитбудинку. 5 разів все відкладалася його операція в центрі сердця через постійні пневмонії, але цього разу все пройшло нормально й хлопчика прооперувалі позавчора. Перша доба була дуже важкою. На дихальному аппараті. Він й досі в реанімації. Але вже почувається на краще. Постійно намагається зняти з себе маску з киснем. Передали няні дитяче харчування Хіп 2 Органік та памперси. Через Максову алергію довелося купувати дорогі підгузки.

БОЯРСЬКА ОБЛАСТНА ЛІКАРНЯ
Тут ми розділилися. Наталя Г. побігла в неонатальне відділення, а ми Наталею С. – в молодше дитинство до Нікітоса.
3) Віка Бушинська. Як і раніше у важкому стані. Спина потроху загоюється. Завезли катетери та бетадінову мазь.
4) Нікітосик. Хрипить та булькає. Десь 37,5 температура. Такий ніякий… Пробували його трошки розворушити. Ручки. Гойдалки. Потім прийшла годувати няня й він почав плакати… Сердце досі крає…
5) Всміхнена дитинка 3-ох місяців. Зпершу я вирішіла що це Яков так підріс. Але ні. Няня як звуть не знає. Лежав собі, посміхався на будь-яку мінімальну увагу. А потім Наталя С. повісила іграшку… Малюк моментально схопив її в ручки і від задоволення почав пускаті ротом пузирі.
6) Безіменна недоношена дівчинка вагою 2 кг. Нас попрохали придбати для неї спеціальну суміш Нутрілон Пре. та 5 ампул кофеїну.
Ціни в лікарняній аптеці – просто зашкалюють (( Більше – ніколи там не купуватиму! Різніця на одну баночку харчування зі звичайною аптекою – 50 гривень.

БОЯРСЬКИЙ БУДИНОК ДИТИНИ
Привезли: Ферумбо, підгузники, серветки, харчування Ресурс Джуніор, Фролімід та Мальтофер. Всі чеки є на фото. Згодом підрахую.
Нам видали одразу трьох героїв на вигул. Андрюшу Г., Рому К., та Давіда.

7) Андрюша Г. До Андрюші приїхала його персональна посилка! Там так і написано! Прямо на коробці! Із самої Канади! Самольотами – пароплавами від пані @Svitlana Skoreiko. А в посилці не аби які скарби: персональний дівіді-плейр з навушниками, диски з музикою, одяг, розмовляючий Елмо, розвиваючі іграшки. Все підпісано. Продумано. Навіть перехідник з амеріканської на нашу розетки.
Тож Андрюша в нас тепер буде мати свою власніть!
Зпочатку прогулянки дуже зкований, на другій годіни дитина почала себе по іншому відчувати. Розслабився, дуже цікавився Давідом. Пробував до нього повернутися. Згодом буде відео.
8) Рома К. З кожним разом радує мене все більше й більше. Наздоганяє ровесників.
9) Давід. Ну а Давідік – справжній джедай! )))
10) Зайшли на 5 хвилин провідати та помолитися за Андрійка С. Йому будуть пробувати також давати харчування Ресурс Джуніор.
Здається все. Як щось забула – допишу пізніше. #катявбоярці

Сьогодни був дуууже насичений день. Провідали – пообіймали – потискали-погуляли – купили ліки 10-ти нашим комашкам. Лед…

Posted by 31 Июня on 9 Июль 2015 г.

Служба патронажу нейрохірургічних дітей. http://www.31june.com/cat/patronazh/

You may also like...