Допомога від працівників компанії “Інфокол”

Найбільше диво в нашому фонді – це люди. Які з’являються ніби з нікуди, але завжди в необхідний для нас час. Допомагають, підживлюють нас вірою, надихають вчинками, а найголовніше, що деякий час йдуть з нами нашою дорогою і дозволяють пізнати їх краще.

Сьогодні хочемо познайомити Вас з Аліною. Аліна Павленко звичайний статист в компанії “Інфокол”, але незвичайна людина. Вона написала нам, що хоче поставити скриньку для збору коштів в себе на робочому місці. Ми дуже раді, що такі ініціативи з’являються все частіше. Але знаємо з нашого досвіду, що дуже легко організувати збір коштів коли ти директор чи менеджер вищої ланки, а ось коли ти “маленька людина”, то для такої ініціативи треба неабияку сміливість.

Хочеться, щоб наше життя складалося з великих еволюційних стрибків, неймовірних успіхів, яскравих перемог. Але завше наше життя складається з безлічі маленьких кроків, мільйона справ, купи думок, що я це не зможу. Як казав Конфуцій “Дорога в тисячу лі починається з першого кроку”. І легше робити ці кроки, справи, коли поряд є сяйво “маленьких” людей і їх великих вчинків.

Дякуємо, друзі, що ви є. Ми щасливі, що ви з’являєтеся в нашому житті.

Аліна Павленко і компанія “Інфокол” зібрали і перерахували фонду 700 грн, а також в нас з’явилося ще дві пари взуття для наших маленьких підопічних.
700 грн було витрачено на закупку антибiотикiв для Олi Горчилової.
Взуття поки чекає на своїх героїв ))

dZ_GE9thZFc

You may also like...