Обращение Главного детского нейрохирурга Украины, касательно запущенного состояния поступающих детей c гидроцефалией


Звернення Головного дитячого нейрохірурга України, д.м.н., професора, керівника клініки нейрохірургії дитячого віку ДУ «Інститут нейрохірургії ім. академіка Ромоданова НАМН України» Орлова Юрія Олександровича до завідуючих пологовими відділеннями, будинками малят, закладами для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.

Шановні колеги!
Звертаюсь до вас з великою стурбованістю щодо ситуації, яку ми спостерігаємо останнім часом. Протягом березня-квітня 2011 року різко зросла кількість «дитбудинківських» дітей у віці 1,5 – 2 роки, які були госпіталізовані до нашої клініки з край запущеною формою гідроцефалії: окружність їхніх голівок становила 70-90 см.

Для хворих на прогресуючу гідроцефалію життєво (підкреслюю) важливим є вчасне оперативне втручанняя. А саме – до того часу доки мозок здатен на своє відновлення. Щоб мозковий плащ становив не менше одного сантиметра. Тоді ми надаємо дитині шанс на використання потенціалу відновлення роботи мозку та нормальне життя. Кожен день відтягування знижує ймовірність позитивного результату. Дитина з запущеною формою приречена на вкрай складні і дорогі багатогодинні оперативні втручання з ризиком для життя та, на жаль, вже невиправною глибокою інвалідністю.

Враховуючи це, я настійно прошу вас дзвонити-консультуватися у наше відділення щодо ваших дітей с гідроцефалією, вчасно привозити їх для повного обстеження та прийняття рішення стосовно подальшого лікування.

Адреса та телефон відділення для консультації та запису на госпіталізацію: 04050. м. Київ, вул.. П. Майбороди 32, Інститут нейрохірургії дитяче відділення.; 044-483-94-19; 044-483-96-14

За повагою,
Орлов Ю.О.

==================================
Обращение было растиражировано и отправлено во все детские учреждения Украины, в которых содержатся дети-инвалиды. А также напечатано в СМИ.

You may also like...