Постілі, білизна в нове нейрохірургічне відділення Охматдиту

Нове нейрохірургічне відділення в Охматдиті ось-ось відкриє свої двері маленьким пацієнтам. Дуже гарні палати, сучасне оснащення. Але на все коштів не вистачає. Потрібна термінова допомога по господарчій частині: 60 подушок, 60 ковд, покривал та 1,5-них комплектів білизни для маленьких пацієнтів та їх мам. Аби не тягнути в новий корпус шмаття зі старого хірургічного. Все одно, тієї кількості буде не достатньо.

Ми ще прораховуємо вартість, але кошти все одно виходять чималенькі. Адже якість тканини має бути доброю, щоб білизна могла протриматись і прослугувала не один рік.

Ми вже це робили не один раз. Майже вся білизна і постілі в дитячих клініках та операційних Інституту нейрохірургії – закуплена нами. Одного разу ми її шили самостійно на бабусиній машинці вдома. Для реанімації. Іншого разу нам подарували кілька сот погонних метрів тканини і ми замовили пошиття в приватній майстерні. Це вийшло значно дешевше, ніж просто купувати. Якщо у вас є можливтість допомогти коштами, або якісною тканиноню – будемо дуже вдячні.

Як допомогти:

Призначення платежу: Благодійний внесок на госп. потреби відділення

Власникам карт Visa та MasterCard через систему LiqPay (комісія 2,75%)

АБО

Рахунок в ПАТ “Приватбанк” (комісія – 50 коп.),
БФ ІМ. СВ. ЛУКИ (ВОЙНО-ЯСЕНЕЦЬКОГО)
Код організації ЄДРПОУ 37935873
IBAN UA573206490000026009052612525 UAH

Карта Приватбанка
Номер: 4246 0010 0056 1625 Гращенкова Наталя Іванівна

* Таблиця надходжень – нижче. Оновлюється о 10-11 ранку у будні.
* Всі надходження – тут >>
* Як проходить робота з забезпечення лікування >>

You may also like...