Прилуки. Поїздка 25.10.2018

Прилуки!
Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на заклик про допомогу підгузками. Співробітники все перерахували, усього я привезла 78 пачок, 3693 штуки ))) А також 6 баночок Ресурс Юніор для декого з підопічних.
В Прилуках, як завжди, тепло і затишно. Але дуже багато діток. Не зважаючи на програму ДІ, всі заклади – переповнені. Через судову реформу, процеси отримання дітьми статусів на всиновлення, та самі процеси всиновлення значно подовжилися за часом.
Не зважаючи на це, ще одна з наших підопічних дітей та похресниця отримала статус на всиновлення. Лізонька. Будемо шукати батьків!
Рома – стабільний. Сьогодні в нього був гарний настрій – посміхався. Повертав голову на мій голос. По стану здоров‘я без змін. Скоро в нього планове всебічне обстеження.
Тім, як же йому потрібна родина! Близька людина, яка зможе відкрити його серце. Він все розуміє, але не хоче розмовляти. Лише 2-3 слова. Не хоче контактувати. Більш за все полюбляє іграшки по типу конструктора. Якими можна бавитися наодинці. Наступного разу хочу йому привезти щось цікавеньке.
Костя – активний, контактний, добре розвивається. Теж шукає батьків.
Микита (Ніколас). Лікар окуліст кілька раз пробував обстежити дитину – виривався та плакав. Няням здається, що щось він таки щось бачить: тіні, яскраве світло, повертає голову на рухи.
Олежка зараз в групі де вирує вітрянка, там карантин, тож провідати його не вийшло.
Розкажу про потреби будинку дитини.

1) Ліки. В мене вже є перелік. На кілька тисяч. Днями ми все прорахуємо і опублікуємо на сайті. Допомогти можна на наші звичні реквізити, вказавши призначення: благодійний внесок на Прилуцький будинок дитини.
Рахунок в ПАТ “Приватбанк”,
МФО 320649, код ЄДРПОУ 37935873
БФ ІМ. СВ. ЛУКИ (ВОЙНО-ЯСЕНЕЦЬКОГО)
р/р № 26009052612525 (грн)

Карта Приватбанка
Номер: 5169 3305 1003 5048 Гращенкова Наталя Іванівна

2) Потрібна допомога з ремонтом дуже важливої частини будинку дитини. Реабілітаційного відділення! Зробити кілька палат, де дітки зможуть знаходитися на лікуванні разом зі своїми мамами! Аби навчати та об‘єднувати родини!
Тут потрібні значні кошти (200-500 тис. грн.) – тож шукаємо спонсора на цю важливу справу! Якщо ви знаєте таку людину/компанію – будемо дуже вдячні за контакт!

You may also like...