Ремонт в хозяйственной комнате детского отделения – окончен!

У клініці нейрохірургії дитячого віку крім медичних приміщень та палат, є господарська кімната. Вона потребувала ремонту. Врахувавши всі побажання персоналу та керівництва клініки внесено пропозицію розділити дане приміщення на дві частини: безпосередньо господарську кімнату та кімнату для прання. Їх розділено стіною. Здійснено ремонт стін, стелі, підлоги. Стіни всієї кімнати по периметрі були обкладені старим кахлем, тому його довелося повністю демонтувати і встановити нову штукатурку. У всьому приміщенні проведено заміну електромережі та встановлено нові електричні елементи (розетки вимикачі, світильники).

У господарській кімнаті відбулася заміна старого вікна на нове метало пластикове. Стіни пофарбовано фарбою, на підлогу уклали лінолеум.

Між кімнатами встановили двері. У кімнаті де стоїть пральна машина, на підлогу поклали кахель, стіни частково обклали кахлем. Для оптимізації простору та створення більш комфортних умов у «пральній» кімнаті було встановлено підвісну стелю.

Щира подяка нашим друзям та партнерам, які спільно допомогли здійснити ремонтні роботи італійській організації Un gesto per loro та Благодійному фонду ім. Св. Луки (Войно-Ясенецького)

Загальна вартість ремонту 33290,80 грн., з яких 23181,51грн. – кошти залучені від Un gesto per loro; 10109,29 – кошти залучені від Благодійному фонду ім. Св. Луки (Войно-Ясенецького)

Источник: Ремонт Дитячих клінік нейрохірургії – Запорука

Вот что было, и что из этого вышло ))


You may also like...