День Святого Миколая у Прилуцькому дитячому будинку

Сьогодні були на чудовому святі у дітлахів. Привезли подарунки, зокрема санки та лижі, розвиваючі ігри, загалом 120 подарунків для малюків. Із 6-ої ранку вантажили машину, щоб встигнути привезти іх на свято.
Нас чекала чудова вистава за участю дітей, серед артистів було четверо діток з особливими потребами… Якщо чесно, то дивитись було важко, але зігрівала думка, що хочаб сьогодні малюки отримають достотньо уваги, оплесків і любові а ще подарунки!)) На свято прийшло багато глядачів, були представники місцевої ради, студенти, лікарі, меценати які на постійній основі допомагають притулку. Адміністрація закладу влаштувала дуже теплий “сімейний” прийом, і це було щиро. Окрему подяку хотілося б висловити директору дитячого будинку Надії Іванівні, тому що відчувається, що все що вона робить, робиться з любов’ю. Доглянуті діти, охайні теплі стіни, і не тільки.
Одне тільки засмучує, коли зайшли до кімнати де сплять дітки, одна мала зірвалася на ножки і радісно почала вигукувати “мама”…..і неможливо було не взяти на руки сонечко Владу. Вона тулилася боячись, що її відпустять….. але ж ми не “мама”…..ми лише можемо проявити піклування. Але жодні подарунки ніколи не замінять дітям родини якої вони так потребують……
Це був чудовий день хоча на серці і лишається слід смутку…..
Наш Ромчик, наше янголятко. Міцно спав, і уві сні його не мучили судоми. Стан стабільний, трохи краще ніж був 2 тіждні тому. Йому навіть почали робити легкі массажні процедури. На першіх масажах чутліво реагував, плакав, а зараз вже звик. Температури сьогодні не було, останні декілька тижднів вище 38 не стрибало. Почав самостійно ходити в туалет без допомоги клізми.
Як завжди, навідали нашу улюблену групу. Провідали Тіму, Андрюшу С., Настюшу, хресників ))) Передали всім особисті привітання )))

Утренник в Прилукском детском доме

Опубликовано 31 Июня 19 декабря 2015 г.

You may also like...