Патронаж. Андрей Г., 3 годика, гидроцефалия + ДЦП

Андрюша Г. В Августе 2012 года перенес операцию шунтирования, а в октябре 2012 – ревизию шунта. Помимо гидроцефалии у малыша есть и другие патологии, у него спастический тетрапарез (ДЦП в тяжелой форме).

Andrii YouTube video channel – https://www.youtube.com/playlist?list=PLKWrtz3p2QaycedRENDVopJ2_DQgmlg6D

UPD 05 MAR 16
Андрюша поехал на второй курс реабилитации в клинику Козявкина.

UPD 10 DEC 15
Андрійчик знову потрапив у лікарню через свою язву, але завтра він вже повернеться в дитбудинок.
Після поїздки на реабілітацію Андрійко дуже змінився! Він одночасно і більш розслаблений, і більше купи тримається. Результат видно навіть візуально, навіть моєму непрофесійному погляду! Дуже радів та сміявся коли робила “качєльки”, лоскотала та чухала спинку. Привезла книжечку, повісила на ліжечко, так, щоб він міг дотягнутись (правда прив’язувати жовелось колготками, але все краще ніж нічого), то коли підсовувала книжечку до руки, він її таки вхопив :))

UPD 28 NOV 15
Наша спільна, маленька перемога!))
Перші кроки Андрійка… Поки що з реабілітологом. Мама, знайди мене! Дивись як я стараюсь!

UPD 20 NOV 15
Коли дитина вперше відчуває смак яблука на вкус. Iз ложечки а не через зонд!

UPD 14 NOV 15 – 30 NOV 15
Андрюша с Ромой поехали на курс реабилитации в клинику Козявкина, подробнее и больше фото по ссылке >>>

Обновление на 09/07/15
Андрюша Г. До Андрюші приїхала його персональна посилка! Там так і написано! Прямо на коробці! Із самої Канади! Самольотами – пароплавами від пані @Svitlana Skoreiko. А в посилці не аби які скарби: персональний дівіді-плейр з навушниками, диски з музикою, одяг, розмовляючий Елмо, розвиваючі іграшки. Все підпісано. Продумано. Навіть перехідник з амеріканської на нашу розетки.
Тож Андрюша в нас тепер буде мати свою власніть!
Зпочатку прогулянки дуже зкований, на другій годіни дитина почала себе по іншому відчувати. Розслабився, дуже цікавився Давідом. Пробував до нього повернутися.

Обновление на 23/06/15
Для Андрія Г. в Канаді знайшлася чудова людина Світлана, що хоче оплатити йому курс лікування в клініці Козявкіна.
Я вже зв’язалася з клінікою, вони чекають на документи дитини. В дитячому будинку обговорили це питання з головним лікарем, вони згодні за умови, що не в літку, а восени. Бо дитина має їхати з працівником закладу, а наразі багато по відпустках.
Андрюша, як завжди, щиро посміхався всю сьогоднішню прогулянку, але розплакався коли прийшла пора піти з гойдалки.

Обновление на 9/06/15
Нашему Андрюше необходимо специальное питание, в связи его язвой. Спасибо девочкам: Татьяне Шеремет и Светлане. Благодаря им, питание удалось купить по оптовой цене. 1 баночка Ресурс Юниор в аптеке стоит 235 грн. Мы купили 12 банок по 156,38. С комиссией банка за все получилось 1900 грн.

11402878_518539674951929_4557546637308660555_o

Обновление на 22/05/15
у Анрюши обнаружилась язва желудка ((( Теперь, отчасти, стала понятна причина почему он не ел. И усугубление от насильственного кормления зондом, и сам зонд может раздражать слизистую + у него и шунт выведен в животик…. Теперь надо лечить еще и это ((( Долго в больнице ребенка держать не будут. Состояние стабилизировалось. К концу недели вернут в детдом.

Обновление на 15/04/15

Сьогодні зробили нарешті довгоочікуване МРТ Андрійчику Г.! Дякуючи Артему Пащенко, який доставив малючка в Інститут нейрохірургії на 9.45 ранку, Aleksandra Telyatnikova, яка його там зустріла і провела по всіх кабінетах та Наталья Гращенкова, яка організувала і МРТ, і консультацію!
Дякуючи нейрохірургам Плавському П.Н., Михайлюку В.С. МРТ зробили безкоштовно (його вартість більше тисячі гривень). А доктору Ользі Игоревні – за наркоз. В Андрюші реально ніде немає ніяких вен. Все кручене, тонке… Влучили одразу, да так, що маля не пікнуло! Сама дитина бліда, худа й сильно зневожена. Вага – 9,5 кг.
Тепер в Андрюши є свіжі знімки з якими можна йти на консутльтацію до невролога.
З точки зору нейрохірургії все добре. Назначили цераксон, масажи та інші процедури. Після консультації з неврологом будемо вже запускати програму реабілітації для зайчика.
А ще в Андрюшки в неділю день народження буде, 3 роки виповнюється!

You may also like...