Дайджест по діткам фонду на 03.03.2020

Інститут нейрохірургії

1) Базілін Андрій, діагностовано велику пухлину мозку. Операцію кілька тижнів довелося відклдати через вірус та бронхіт. Але час настав. Сьогодні вранці малого забрали в операційну. Зараз вона ще триває. Помоліться, будь-ласка, за хлопчика.

2) Івашин Рома. Термінова дитина. 19 лютого, вночі, його привезли з міста Рівне в критичному стані, реанімобілем, в Київський інститут нейрохірургії. Черговий лікар одразу зробив операцію вилучення старого шунта, після якої Ромчик успішно одужує та отримує антибіотикотерапію. Вже розмовляє та стає на ніжки. Але попереду ще одне втручання, потрібно ставити новий шунт.

3) Кіріл Бригинець. Зроблено операцію, видалено пухлину, яка виявилась злоякісною – медулобластома. Оперуючий лікар сказав, що пухлина тверда як камінь, залягання глибоко в мозок, тому видалено не повністю. Хлопчику ще належить пройти променеву та хіміотерапію. 

4) Даніель Трахтенберг. Все ще чекає коли можна буде провести операцію. Кісточки черепу занадто тонкі для встановлення тітанових болтів.

5) Кирчатий Володимир, 14 років – операція пройшла успішно. Хлопця днями виписали додому.

6) Ілонка Джалаганідзе. Днями має приїхати блок живлення до мікроскопу відділення судинної хірургії. Тоді лікар ще раз проведе обстеження дитини та призначить дату операції.

7) Семенюк Артем. Пухлина видалена повністю, незважаючи на глибоке залягання і виявилась доброякісною. Хлопчик одужує повільно, але стан кращає кожен день. Виписаний в середу 26.02 з Інституту нейрохірургії в Житомир в клініку для проходження реабілітації.

ІПАГ

8) Наметченюк Нікіта. Була зроблена операція по встановленню гастростоми, дитинку виписано додому. Ми закупили аспіратор для відсмоктування слизу та надіслали родині.

9) Хлопчик В.Р. Поступово набирає вагу.

10) Яся Чеклова. Знову опинилася в реанімації через проблеми з нирками. Дитина та родина потребують молитовної підтримки.

Охматдит

11) Кляцька Кіра, 9 років, привезли в тяжкому стані в Охматдит з гідроцефалією, зробили термінову операцію, поставили шунт для відводу рідини з мозку. Одужує добре!

12) Мухамед. Дитина з дитячого будинку на операції разом з нашими нянями. Чекаємо на виписку.

13) Ігорек. Можна вже сказати, що це цілком наша дитина ))) Більше року Ігорек на повному забезпеченні нянями, а волонтери допомогають з продуктами хрчування, одежею, іграшками.

Реабілітація

14) Заверюхін Вітя – сьогодні перший день на реабілітації в Бобат-центрі! Ура) Чекали реабілітації з минулого року, проходячи протисудомне лікування – вже місяць нема судом, це велика перемога для нього.

Патронат

15) Пилипчик. Пішов на Небеса.

You may also like...