Ліки для дітей Прилуцького будинку дитини від аптеки Альго-Фарм та свято Св. Миколая

Дякую всім, хто долучився до допомоги.
Всі медичні препарати на місяць для дітей надано аптекою Аптека Альго-Фарм безкоштовно! Це далеко не перший раз, коли вони виручають нас із цим.

Ну і 2 круті автокрісла. І ще деякі речі.

Як завжди, був невеличкий виступ. Серед дітей, кілька акторів з інвалідністю: наш підопічний післяопераційний Олєжка, брат Лізи Діма (Лізу за віком перевели в іншу установу), моя похресниця….
Це дуже зворушливо, спостерігати за їх зростанням.

Інвалідна група дитячого будинку.

Є бомбезна новина – Костя почав ходити! Сам! Ще притримується за оточуючі предмети, але то вже справа досвіду )))

Тіма радував своєю посмішкою та іграми. Пограли з ним і в м»яч, склали пірамідку, показав де в нього вушка і як він вміє сам їсти. Комунікабельний та доброзичливий, все розуміє, відповідає, але жестами. Розмовляти не хоче. Мовчить. На прощання жестами просив обійняти його.

Микита в ходунках. В нього зараз період всі іграшки жбурляти на підлогу. Він таки бачить! Ура! Раніше йому ставили сильний ступінь атрофії зорових нервів, але атрофія не повна! Він слідкує за предметами та іграшками. За нянями. В ходунках поки що вдається рухатися лише задом )))

Мені дуже подобається як відкрито прилуцький будинок дитини працює зі своїми благодійниками та спонсорами. Ми всі мали змогу поспілкуватися один з одним, зрозуміти хто що робить. Виявляється, Інтерни кафедри стоматології приїзджали перевіряти та лікувати зуби дітям, навчали правильно слідкувати за ротовою порожниною. Кілька місцевих бізнесів та організацій допомагали з хозчастиною. Чудово розуміти, що є стабільна постійна спільнота, яка згуртувалася навколо закладу.

Ще раз всі дякую! Зі святом!

You may also like...