3 бойлери та бактерицидні лампи в дитяче відділення Інституту нейрохірургії

Вчора нас з Андрієм госпіталізували в дитячу клініку Інституту нейрохірургії, а тільки що його повезли на оперативне втручання.
Поки його оперують, трошки попишу. Як мама я, звичайно, нервуюся. Але не дуже. Бо є довіра до лікарів і відчуття внутрішнього спокою і вдячності до всіх, хто причетний до життя нашого відділення. Майже все, що тут оточує родини та хворих дітей – завдяки благодійникам. Гарно відремонтована палата – це наші колеги Благодійний фонд Запорука. А дякуючи вам, тут є холодильник, мікрохвильовка, нормальні ліжка та білизна; обладнання, котрим зараз буде дихати моя дитина в операційній та контролюватися показники життєдіяльності і ще багато-багато чого…. Все це завдяки вам: благодійникам, батьківській спільноті, волонтерам….
Я не можу передати, наскільки важливим є емоційний стан батьків у справі лікування важкохворих дітлахів. І наскільки важливо відчувати підтримку навкруги і комфорт у палаті.
Лікарня не має бути пеклом!
В нашій палаті є душ і тепла вода, але так не в усіх палатах. І це поступово треба виправляти. До того, це не так вже й дорого. Зараз ми збираємо кошти на 3 нових бойлера і кілька бактерицидних ламп. На загальну суму близько 15 тисяч грн.
Додамо мамам трохи комфорту.

Як допомогти:

Призначення платежу: Благодійний внесок на бойлери та лампи

Власникам карт Visa та MasterCard через систему LiqPay (комісія 2,75%)

АБО

Рахунок в ПАТ “Приватбанк” (комісія – 50 коп.),
БФ ІМ. СВ. ЛУКИ (ВОЙНО-ЯСЕНЕЦЬКОГО)
Код організації ЄДРПОУ 37935873
IBAN UA573206490000026009052612525 UAH

Карта Приватбанка
Номер: 4246 0010 0056 1625 Гращенкова Наталя Іванівна

* Таблиця надходжень – нижче. Оновлюється о 10-11 ранку у будні.
* Всі надходження – тут >>
* Як проходить робота з забезпечення лікування >>

You may also like...