MGID оновлює нейроендоскопічну систему в дитячих операційних Інституту нейрохірургії

На сьогоднішній день, це найбільш високотехнологічне хірургічне обладнання в світі для операцій на мозку. Інструментарій нейроендоскопу.

Це коли втручання відбувається не відкрито, а через маленький отвір діаметром 3-5 міліметрів, в котрий занурюється тубус з інструментами та системою лінз і відеоспостереження в реальному часі з виводом на екран. Технологія дозволяє проводити складні операції на на великій глибині з мінімальною травмою навколишніх тканин мозку дитини.

В дитячих операційних Інституту Нейрохірургії працює нейроендоскоп виробництва компанії Карл Шторц (Більш детально про технологію на сайті виробника: https://www.karlstorz.com/de/ru/neurosurgery.htm). Вся ця складна система потребує регулярного сервісу та оновлення інструментарію. Бо в разі поломок зупиняються необхідні втручання, а це питання життя на смерті багатьох маленьких пацієнтів. Щорічно через дитячі операційні Інституту проходить більше тисячі дітей.

Не зважаючи на економічну кризу через карантинні заходи, допомгти з оновленням системи відгукнувся колектив платформи нативної реклами MGID! Вони повністю взяли на себе оплату інструментарію на 800 тисяч гривень! Велика подяка керівництву та всім співробітникам за таку важливу справу!

Ми вже зробили оплату, поставку чекаємо у вересні. Будемо тримати в курсі!

Разом на нейроендоскоп

Стаття Разом
Надходження 837.912,00
Витрати 785.158,00

You may also like...