Дайджест по діткам фонду на 12.10.2020

1) Стасік Любенко знову вдома у голови фонду. Орієнтовно на місяць. Все це ті страшні пожежі на Луганщині… Їх село палало, дідуся Стасіка евакуювали одразу в лікарню і мама знову поїхала за ним доглядати. Ми ледь вмовили Альбина Любенко не тягнути важкохвору дитину в зону такого страшного лиха. Вона вже шукала слінг в якому зможе носити на собі 20-кілогамового хлопчика. А Стасік впізнав будинок, впізнав нас. Не було такого великого стресу як першого дня влітку. І взагалі після лікування зубів (15 пролікували, 1 вирвали, під наркозом) веде себе трохи спокійніше. Часто просить “дай! дай!”. Але нам важко здогадатись що саме “дай” і коли помиляємося, отримуємо наганяй )))

2) Амелія важить вже 13,5 кг! 3,5 кілограми за 1,5 місяці, здавалося б і не багато, але насправді це приріст більше ніж на 30% від початкової ваги! І це дуже добре! В середньому, виходить 1 кг за 2 тижні.

Їй встановили гастростому і тепер годують через ось таку трубочку в животі. Це набагато зручніше і безпечніше для дитини ніж оті зонди постійно пхати. Ще з нею займається фізіотерапевт. Легкі масажи, розробка суглобів де можна. Дівчинка краще себе почуває з кожним тижнем. Дуже чекаємо на кінець жовтня, коли за нею в Україну має прилетіти мама! Майже щодня няня їх зв’язує для спілкування вайбером. Нова родина з нетерпінням чекає на повернення Амелії додому! Саме так вони відносяться до свого усиновлення: “повертаємо загублену дитину додому!”.

3 – 4) На минулому тижні 2 дитини з дитбудинку Берізка лежали в Інституті серця. Артему успішно провели хірургічне втручання і післяопераційну терапію, а от операція Юлі перенесена через несподівано виявлену іншу хворобу. Спершу треба розібратися з нею.

5) Ну й Ігорек, вже 2 роки живе в Охматдиті. Святкували його день народження наприкінці вересня. Завдяки няням, роботу яких оплачує одна людина, котра просить її не називати, Ігор не знає що він покинутий. Його люблять (наскільки це можливо), ним турбуються, гуляють, розвивають. На скинутих нянями відео ми бачимо перші кроки та чуємо перші слова. Найближчим часом чекаємо статус на усиновлення і будемо шукати родину. Як би не було гарно з нянями, дитині потрібна мама. Дитині потрібно жити вдома, а не в лікарні. Частину його процедур можна робити амбулаторно.

6) Томишинець Максимчик. Це дитинка, яка з народження весь час жила у лікарні. Дуже вдало минула операція і післяопераційна терапія. Хлопчик вже вдома! Це одна з надихаючих перемог. Ура!

7) Матвійчук Остапчик. Прооперований! Ще в реанімації. Мама дуже вдячна сім хто допоміг зі збором коштів на пластини!

8) Тараненко Артем, 9 років, встановили резервуар Оммайя. Операція пройшла добре, хлопчик почувається нормально. Його перевели до Інституту раку на лікування, з резервуаром воно буде більш ефективне!

9) Данієль Паромов-Трахтенберг. Зробили втручання, але дистрактори так і не встановили через надто тонкі кістки. Зробили тимчасову операцію для полегшення стану.

Ще так багато чого гарного трапилось у вересні! За щоденною біганиною багато про що забуваю писати.

Аптека Альго-фарм надала безкоштовно ліки для Прилуцького будинку дитини майже на 30 тис. грн.

Kay Adams з друзями подарували випускникам прилуцького будинку дитини, які пішли у школу (переведені в інтернати), укомплектовані портфелі. А також закрила потребу в електрокардіографі в Київському міському нейрохірургічному центрі!

Тиждень тому нам вдалося закупити і завезти кілька ящиків спец. харчування Ресурс Юніор та Оптимум для паліативної групи Боярского будинку дитини. 6000 гривень з яких зібрано завдяки акції Перетворення речей на Ресурс. Кілька дітей в групі цілком залежать від цього харчування. А воно вартісне.

А потім нам зробила подарунок Олеся Калініченко! 14 ящиків медичного спецхарчування! 2 ящики підійшли Амелії, інші Татьяна Тафтай допомогла розподілити по 5 родинах з важкими дітками.

Разом з Kateryna Andruschenko плануємо нову акцію по збору коштів на УЗД апарат в Інститут нейрохірургії.Друзі, дякую всім безмежно за підтримку та допомогу!

Життя буремне! Але йому потрібно додавати добра!

You may also like...