Дайджест по діткам фонду на 31.01.2020

Інститут Нейрохірургії

1) Семенюк Артем – довгоочікувана операція з видалення пухлини відбулась 28.01. Після бронхитів, синуситів та чекання черги в щільному графіку лікарні. Попри сумні прогнози, лікарям вдалося повністю видалили пухлину, яка засіла у важкодоступній ділянці мозку. Троє лікарів цілий день видаляли пухлину та взяли її зразок на аналіз, чекаємо результату. Наразі хлопчик в реанімації в комі.

2) Ілона Джагаланідзе чекає на операцію на судинах мозку вже скоро 5 місяців. Ми вже зробили передплату на новий блок живлення мікроскопу для операцій на судинках, без котрого втручання неможливе. Чекаємо поставки. Ще треба зібрати кошти на витрані матеріали і медикаменти до втручання. У дівчинки більше стало запаморочень, головні болі, пухлина давить на мозок. Погіршився зір на лівому оці, дівчинка ходить в окулярах, навчається дома. Дуже чекають на операцію.

3) Яна Мандзюк добре перенесла операцію по встановленню спеціального шунта (це вже третя така операція, звичайні шунти не приживались). Відновився рух ручок, ніжок, голівки. Дівчинку готують до виписки. Потім – подальше лікування раку за кордоном.

ІПАГ

4) Неметченюк Нікіта – зі стправжніми пригодми, але ми привезли з-за кордону установчий набір гастростоми. А 28.01 лікарі зробили операцію. Маленький весь час плаче та кричить. Його сьогодні перевели в палату, майже весь час під крапельницями. Якщо післяопераційний період триватиме добре, то за тиждень його можуть виписати додому. Дякуємо волонтерській групі за те що годували маму весь цей час. Привезли для малого коляску.

5) Ярослава Чеклова, наш красуня, вже в палаті, приймає антибіотики. 2 рази дуже сильно падав гемоглобін, дитині робили переливання крові. Останній антибіотик викликав алергію, через що його довелося змінити на інший. 

6) В. Р. Дитина з інтернату Запорізької області, нещодавно всиновлена. У дуже важкому стані. Виснажена та з пневмонією. Його треба привести у стабільний стан до того, як можна буде транспортувати додому. Знаходиться на лікування із нашею нянею.

Охматдит

7) Даніель Паромов-Трахтенберг все ще чекає операцію по встановленню титанових дистракторів в голівку (це близько 200 тисяч грн.)  Кістки черепа ще занадто тоненькі, 2 мм, це не дозволяє гарантувати міцне тримання гвинтів дистрактора, через це і через недостатню суму збору операція поки що відкладається. Минулого тижня Даніель хворів на ГРВІ, був кашель, але вже краще. Наступного тижня їдуть на обстеження.

8) Ігорек. В Березні буде рік, як дитина живе у відділенні токсикології лікарні з нашими нянями. Завдяки їх догляду, він знає що його люблять і не відчуває себе покинутим. Росте щасливим малям, якщо можна так сказати про життя на гемодіалізі. На минулому тижні мали знову оперувати грижу.

Реабілітація

9) Вітя Заверюхін отримав противосудомне лікування – гормонотерапію, яке повністю усунуло судоми та епілептичні прояви. Тепер, поки він маленький, треба набувати нові навички та відновлювати втрачені. Для дитини заброньовано курс занять в Бобат-центрі з 20-х чисел лютого. Збір триває.

10) Кірюша Нестеренко. Замовили в США нову партію спеціалізованого харчування. Чекаємо поставку.

ДКЛ 7

11) Богданка П. у січні терміново оперувлась з приводу дисфункції шунта. Лікарі все зробили швидко та вчано. Вже прооперована та виписана додому. Нами була надана няня на час післяопераційного лікування.

You may also like...