Дайджест по діткам фонду на 01.05.2020

Реабілітація

1. Заверюхін Вітя. На початку березня пройшов реабілітацію в «Бобот-центрі». Мама щаслива, тому що дитина тепер активно перевертається,  впевнено підіймається на ручки перед собою, намагається «правильно» повзати. Дуже дякує усім за допомогу!

Інститут нейрохірургії

2. Бойко Катя, 13 років, пухлина мозку. Вдалося видалити повністю пухлину. Гістологічний аналіз виявив що це астроцитома 3 ступеню. Катруся з опікуном на початку квітня поїхала додому, мають продовжити лікування за місцем проживання.

3. Карпов Єгор, 6 років. Пухлина видалена, але не повністю, тому що розташована занадто глибоко в життєво важливих ділянках мозку. Далі її будуть «вибивати» променевою та хіміотерапією. Виписані 03.04 на лікування до лікарні за місцем проживання. Дякуємо волонтерам, хто весь останній час годував маму та дитину. Також волонтеру, який відвіз їх додому у село Вінницької області.

4. Івашин Ромчик, 8 років. Гідроцефалія, запалення шунта. Операцію з видалення старого шунта зроблено, супутню пневмонію вилікували, виписали на час карантину додому. 

5. Бригинець Кіріл, 8 років, пухлина злоякісна. Це герой, який вже кілька місяців бореться з раком. Наразі проходить четверту хіміотерапію, тепер вже через встановлений лікарями в голівку резервуар Оммая (через нього поступають ліки напряму до місця пухлини).

6. Базілін Андрій, 7 років, астроцитома 3 ступеню. Виписаний з Інституту нейрохірургії, почав хіміотерапію в Київському міському онкологічному центрі.

7. Ковальчук Іван, 9 років. Хлопчик народився з гідроцефалією був прооперований, встановлено шунт. Під час гри з братом наразі вдарився голівкою, пошкодився шунт. Почалась нудота, рвота. Дитину машиною привезли в Київ та прооперували в Інституті нейрохірургії. Виписаний.

8. Курінна Поліна, 11 років. Злоякісна пухлина. Лікується вже 3 місяці, в квітні її мама звернулась до нас по допомогу. На минулому тижні була проведена операція з встановлення шунта та резервуара Оммайя, це шоста операція. Але вихідними днями стан різко погіршився, довелося терміново встановлювати ще й резевуар. Дуже чекаємо на стабілізацію стану, після чого дівчинка зможе поїхати на другий курс хіміотерапії в Інститут раку.

Охматдит

9. Літвінчук Макарчик, 1.5 місяця. Пройшов тривале лікування антибіотиками для мінімізації запалення. Відбулася повторна операція з встановлення шунта в голівку. Скоро вперше в житті поїде додому!

10. Кляцька Кіра. Мама дзвонила кілька днів тому в розпачі. Під час МРТ виявили новоутворення у спині. Більш детально поки що не знаю. Чекаємо коли буде план лікування і перелік потрібного.

ІПАГ

11. Хлопчик В. Трохи згодом я напышу детальнише історию справжнього дива. Він нарешті поїхав до усиновителів до США. В дорозі зламав бедро. Зроблена операція, він вже вдома.

Чекають

12. Даніель Трахтенберг, 9 місяців, синдром Кіарі (порушена будова черепу, відсутні шви). Чекає на операцію, поки кістки черепу зміцняться. Вартість 200 тис грн, збір триває.

13. Ілона Джалаганідзе, 9 років, пухлина мозку в важкодоступному місці. Чекає вартісної операції з застосуванням спеціального мікроскопу для операцій на судинах головного мозку. Збір триває.

You may also like...