Дайджест по діткам фонду на 05.2021

 1. Бучакчийський Віталій – після операції та лікування за результатами гістології встановлено що пухлина доброякісна і це добра новина, але розташування пухлини дуже рідкісне і  потребує постійного і регулярного обстеження та нагляд. На даний момент дитина знаходиться вдома з родиною, лікування не потребує. Десмоїдний фіброматоз – доброякісне новоутворення, яке відрізняється агресивним локальним ростом з можливим досягненням пухлиною гігантських розмірів і значною частотою рецидивів після хірургічного лікування. Зібрано коштів на лікування 19 004,75 грн. витрачено на медичні засоби для лікування – 29 тисяч.
 2. Ільченко Іванна – після успішно проведеної операції та лікування була направлено додому на променеву терапію, яку потрібно було розпочати через 6-8 тижнів. Мама Галина зверталась в різні державні лікарні для термінового початку лікування, але ніхто не хотів брати дитину. Мама Іванни вирішила звернутись в приватну клініку і дякувати Богу лікарі готові були взяти дитину на лікування. За 20 променів із 30 мама дівчинки оплатила, а недостатню суму надав депутат та волонтери. 12 травня Іванну виписали з додому. На даний час дитина знаходиться вдома та під наглядом рідних. Зібрано коштів на лікування 13 525,25 грн, витрачено на медичні засоби для лікування – 13 776,35 грн.
 3. Калініч Інна – була прооперована, після завершення лікування виписана і направлена на проходження хімічної та променевої терапії, які потрібно пройти на протязі двох років. Вчора дівчинка  тяжко завершила 1 блок хімічної терапії з 3 основних. Зібрано коштів на лікування – 11 396,70 грн., витрачено на медичні засоби для лікування – 11 930,59 грн.
 4. Томишинець Максим – після лікування і виведення з тяжкого стану дитину перевели з реанімації в палату, а потім перевели в лікарню за місцем проживання для лікування пневмонії. На сьогодні дитина здорова і перебуває вдома з рідними. А кілька тижнів тому відбулось хрещення Максимки.  3ібрано коштів на лікування – 11 491,74 грн., витрачено на медичні засоби для лікування – 44 014,27 грн.
 5. Леонова Аліса – лікування завершено і дитину з мамою виписали додому. На сьогодні дитина почуває себе добре та радує маму і рідних надолужуючи згаяне в розвитку.
 6. Паромов-Трахтенберг Даніель – два місяці тому батьки на плановому обстеженні в Охматдиті отримали погану новину: у Данієльчика виявили кісту в шийному відділі. По рекомендації лікаря Даніелю потрібно приїхати через три місяці на контрольне обстеження і, можливо, госпіталізацію для проведення операції по видаленню кісти. Батьки порадились і  вирішили їхати в Німеччину і пройти ще там обстеження. На сьогодні Даніель два місяці як знаходиться з мамою і татом в Німеччині на обстеженні почуває себе добре і дуже боїться лікарів.
 7. Тищенко Ярина – після операції та лікування було встановлено, що пухлина злоякісна і дівчинка потребує хімічної та променевої терапії по міцю проживання. Але так трапилось, що дівчинці стало погано і її направили проходити лікування в київському Інституті раку. Частину хімічної терапії Яринка пройшла та попереду ще довго потрібно лікуватися, помолиться за неї вона дуже виснажена.
 8. Андрійчук Саша – з мамою знаходиться в кризовому центрі наших колег “Місто Добра.” Отримує паліативну підтримку.
 9. Плетинський Богдан – після завершення лікування Богданчик якийсь період не ходив, згодом відновилась хода і дитина повернулась до дистанційного навчання в школі, а після завершення локдауна знову може гуляти і грати з друзями. Гарна новина Богданчик після останньої операції підріс на 2 см. До операції зростання тіла призупинилось.
 10. Тимофій С. – після всебічного обстеження, отримує необхідне лікування і догляд у своєму дитячому зкладі.
 11. Ткачова Мілана – перебуває на постійній противосудомній терапії, пару місяців назад у дитини був дуже важкий період приступів і мамі прийшлось залишити молодшу годовалу дитину дома з бабусею, щоб бути поруч з Міланкою в лікарні та реанімації.
 12. Товстопят Кирил – в червні запланована реабілітація та зібрано дуже мало коштів 6 007,87 грн. Потрібна допомога.

You may also like...