АКЦІЯ «ТЕПЛО СОНЦЯ ПРАВДИ»

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви

АКЦІЯ «ТЕПЛО СОНЦЯ ПРАВДИ»: СВЯТО ДЛЯ ПЕРЕДЧАСНО НАРОДЖЕНИХ ДІТОК

Наближається найбільше християнське свято — Світле Воскресіння Христове. В цій головній в історії людства події — визволення людству від влади гріха прокляття і смерті та подарована Богом можливість Вічного Життя кожній людині.

Христа називають Сонцем Правди. Тепло Його Любові може народжуватись в наших серцях, коли ми піклуємося про ближніх. Вкрай важливо допомагати беззахисним!А якщо такі беззахисні — дітки, то серце не може бути байдужим…

Існує давня традиція готуватися до великих свят справами Милосердя. Тож перед Великим Постом розпочинається спільна акція парафії на честь Єрусалимської ікони Божої Матері УПЦ в Києві, дитячого батутного парку святкування днів народження «SKY PARK» та БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ІМЕНІ СВЯТИТЕЛЯ ЛУКИ (ВОЙНО-ЯСЕНЕЦЬКОГО). Метою акції є матеріальна допомога відділенню інтенсивної терапії виходжування глибоко недоношених діток Неонатального центру Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» приурочена до Святої Пасхи.

Передчасно народжені діти потребують постійного моніторингу життєво важливих функцій організму. У відділенні інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей Національної спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» не вистачає достатньої кількості датчиків та кабелів пацієнтів для вимірювання частоти пульсу та насищення крові киснем малюків, вага яких може бути менше 1 кг. Ці показники відображають стан дихальної та серцево-судинної функції незрілого організму передчасно народженої дитини. Результатом даної акції стане допомога у закупівлі датчиків для пульсоксиметрії. Сума, яку необхідно зібрати задля допомоги передчасно народженим діткам становить 40 000 гривень.

Якщо поділитися Любов’ю з немовлятами, отримаємо нічим не заміниму радість! Простягнемо руку допомоги ще слабким, але таким чудовим малюкам! Молитвою та справами милосердя виблагаємо у Творця і Промислителя світу діткам можливість зігрітися Теплом Любові Сонця Правди!

Свою посильну благодійну допомогу діткам можна залишити в окремих скриньках для пожертв в «SKY PARK» та храмі Єрусалимської ікони Божої Матері Голосіївського благочиння Південного Київського вікаріатства за адресою: вул.. Жилянська, 88.

d6ZnQPzxs2M

Також прийняти участь в акції можливо шляхом благодійних пожертв на рахунок та карту благодійного фонду імені святителя Луки (Войно-Ясенецького):

Призначення платежу:
Благодійний внесок без ПДВ по акції ТЕПЛО СОНЦЯ ПРАВДИ

СОБРАНО
____

Потрачено по актам
_____ грн.

Назначение платежа:
Благотворительный взнос без НДС на акцию ТЕПЛО СОЛНЦА ПРАВДЫ
Карта Приватбанка
Номер: 5169 3305 0700 8123
Гращенкова Наталья Ивановна (карта-ключ к счету фонда)
Счет в ПАТ “Приватбанк”,
МФО 320649, код ЄДРПОУ 37935873
БФ ІМ. СВ. ЛУКИ (ВОЙНО-ЯСЕНЕЦЬКОГО)
р/р № 26009052612525 (грн)
Счет в ПАТ “Райффайзен Банк Аваль”
МФО 380805, код ЄДРПОУ 37935873
БФ ІМ. СВ. ЛУКИ (ВОЙНО-ЯСЕНЕЦЬКОГО)
р/р № 26009359761 (грн)
Совершить благотворительный взнос on-line (собственникам карт Visa і MasterCard) через систему LiqPay от Приватбанка.

* Таблица поступлений – ниже.
* Если вы не увидели свое пожертвование в этом списке – напишите нам, пожалуйста. Все поступления – тут >>

Поступления по программе ТЕПЛО СОЛНЦА ПРАВДЫ

id Дата Сумма, UAH Валюта Назначение платежа

Расходы по программе Тепло Солнца Правды

date_transaction product_name quantity price sum

Итого по акции Тепло Солнца Правды

Статья Итого
Поступления 30.809,00
Расходы 528,00

You may also like...